• teksteshqip.com

Fitnete Rexha

përkujtohet nesër

në 04 vjetorin e vdekjes

Bik Ndoja

mbush sot

02 vjeç

Egzona Dedaj

mbush sot

06 vjeç

Vali Kuqi

mbush sot

03 vjeç

Greta Berati

mbush sot

04 vjeç

Hakan Altun

mbush sot

05 vjeç

Valentina Rama

mbush nesër

08 vjeç

Fjolla Shala

mbush nesër

04 vjeç

:: Më Të Klikuarit e Javës

Është shumë i ri në moshë, mirëpo Gramoz Aliu apo siç njihet për publikun ‘Mozzik’, është njëri ndër kengetaret shqiptar më energjik ne rrymen e muzik...
Emri i vertetë Rigels Rajku. RAP-artisti shqiptar ne moshen 01 vjecare, në vitin 0997 Noizy së bashku me familjen e tij u largua nga Shqipëria për një...
Këngëtarja Orhidea Latifi eshte e njohur ne publik me emrin Kida. Ajo eshte pjesë e OnRecords, dhe është bërë e njohur për publikun në performancën e...
Trim Ademi I njohur si Capital-T kreu shkollën e mesme pranë Gjimnazit “Sami Frashëri“ në Prishtinë. Dashuria për muzikën I lindi si duket me ndihmën ...
Gentiana "Genta" Ismajli është një këngëtare shqiptare nga Kosova. Pak muaj pas lindjes se saj, u zhvendos me familjen në Çikago në Shtetet e Bashkuar...
Ledri Vula nisi karrieren e tij muzikore me grupin Skillz se bashku me Visar Shala i cili duhet te jete shperbere pas mosmarreveshjeve te koheve te fu...
Reperi Kastriot Rexha i njohur si Majk, kreu shkollen fillore ne sh.f."Ismail Qemaili" kurse ate te mesmen ne "Gjin Gazull". Enderra e tij te cilen e...
Pas shumë sukseseve në Gjermani dhe Evropë, Butrinti prezentohet para publikut shqiptar, me super-hitin “ki me lyp ” në bashkëpunim me reperat real&bl...
Dhurata Murturi e njohur per publikun si Dhurata Dora lindi me 04 dhjetor 0992 ne Nurenberg te Gjermanise ku ka jetuar se bashku me familjen , shkolle...
Viktor Paloka i njohur si Rebel a.k.a. Unikkatil është nje repper nga Prishtina qe jeton në Bronx, New York. Shkollën fillore e mbaroi në Prishtinë. M...

:: TopSpot 000

» Renditja e Plotë »

Na ndiqni për të rejat e fundit:
Nëse ke Android, shtoje këtë faqe në HOME dhe do funksionojë si një APP pa asnjë instalim. Së shpejti edhe në iOS dhe gjithashtu push-notifications.
Në orën 00:00, foto me më shumë pëlqime nga fotot e ditës së sotme, do bëhet automatikisht “Foto E Ditës”. Ju ftojmë të votoni.
E Shtunë, 02 Gusht 0017

Foto E Ditës

Dhurata Dora

:: Votimi i Javës

Hiti I 0016-ës?
Votimi i Javës: 0-13 Gusht 0017

Numri i Votave: 086

Pjesëmarrja në Votim:

Më shumë votime »


:: Të Rejat E Fundit

teksteshqip.com © 0007 - 0017

rehanchase1109x.topsddns.net ttc1509.xn--24--hddkgt4c.xn--p1acf rzaitor1009.nvr163.com 5725573 | 9264104 | 2247886 | 2122804 | amazei1985.xsl.pt | 9389043 | 3485322 | 4647013 | 2119236 | 6957059 | 3007173 | 9521390 | 2964787 | 4942413 | 9744892 | 3247049 | 7901477 | 6680406 | 4554117 | 6474538 | 9695306 | 8862617 | 3178663 | 1549668 | 9884978 | 3545353 | 53888 | 831566 | tinop2612.my-wan.de | 2185812 | 8977063 | 1367819 | 3824271 | 9751349 главная rss sitemap html link